رزبوک

۱۳۹۶ - مرجع دانلود کتاب الکترونیکی

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
سقراط : جامعه وقتی فرزانگی و سعادت می یابد که مطالعه، کار روزانه اش باشد.
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
دانلود کتاب درآمد رویایی
پخش آنلاین درآمد رویایی
00:00
00:00
کتاب های صوتی برگزیده

فرادرس

دانلود کتاب استارت موفقیت

دسته بندی : روانشناسی ، علوم انسانی تاریخ : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶

کتاب استارت موفقیت

کتاب استارت موفقیت که توسط تیم آموزش قانون جذب و بهبود مهارت های فردی تهیه و تنظیم شده است، از سه فصل تشکیل شده و مواردی که به آنها پرداخته می شود عبارتند از : چرا زندگی می کنیم؟ ، مقصد خود را مشخص کنید ، تمرین تعیین هدف ، چرا عده کمی موفق می شوند ، باورهای ما چگونه شکل می گیرد ، نقش باورها در زندگی هر فرد ، چگونه باورهایمان را تغییر دهیم ، اهرم رنج و لذت ، چرا این هدف ؟

کتاب آشنایی کامل با سئو و بازاریابی اینترنتی

سئو، یک روند مناسب برای بهتر دیده شدن یک وب سایت یا یک صفحه وب در نتایج جستجو طبیعی یک موتور جستجو است. معمولا وب سایت هایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدیدکننده بیشتری از طریق موتورهای جستجو بدست می آوردند و این بازدیدکنندگان می توانند به مشتری تبدیل شوند. به طور کل سئو به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است.

کتاب درباره کم خونی فقر آهن بیشتر بدانیم

آنمی که در زبان فارسی به آن کم خونی گفته می شود عبارت است از کاهش هموگلوبین، تعداد و حجم توده گلبول های قرمز و در نتیجه کاهش ظرفیت حمل اکسیژن در گردش خون است. مهم ترین و شایع ترین علت کم خونی، کمبود آهن ناشی از سوء تغذیه است. طبق آمار سازمان جهانی سلامت، حدود ۲ میلیارد نفر از جهان دچار کمبود آهن هستند که از این تعداد سالانه یک میلیون نفر جان خود را از دست می دهند. کم خونی مشکلی جدی است، زیرا ممکن است نشانه یک بیماری زمینه ای باشد، بنابراین بررسی تمام علل کم خونی ضروری می باشد. رزبوک کتابی برای شما عزیزان آماده کرده که می تواند یک راهنمای مناسب باشد، هم اکنون می توانید با مراجعه به ادامه مطلب به صورت کاملا رایگان دریافت و مطالعه نمائید.

دانلود کتاب ژوزف و لیندا

دسته بندی : ادبیات ، رمان و داستان تاریخ : پنج شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶

کتاب ژوزف و لیندا

ژوزف و لیندا نام دو شخصیت این داستان می باشد که دست روزگار آن دو را به هم رسانیده است؛ این بار عشق در سطحی از اجتماع بیرون می آید که آن سطح از جامعه متزلزل است. محوریت این داستان عاشقانه در این حال دراماتیک و پر از حادثه می تواند به زیبایی عشق در سخت ترین شرایط بیافزاید. داستان دخترک کنیزکی که عاشق پسری کارگر می شود …

دانلود کتاب خلاقیت مهارتی آموختنی است

دسته بندی : روانشناسی ، علوم انسانی تاریخ : پنج شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶

کتاب خلاقیت مهارتی آموختنی است

کتاب پیش رو توسط گروه آموزش خلاقیت نو آفرین تهیه و گردواری شده است، که شما عزیزان را در امر خلاقیت راهنمایی می کند. مواردی که در این کتاب به عنوان سرفصل به آنها پرداخته شده عبارتند از : تعریف کلی از خلاقیت، علت مورد نیاز بودن خلاقیت، به چه کسی خلاق می گویند، مکانیزم مغر ما برای بروز خلاقیت و در نهایت تکنیک هایی که برای تقویت خلاقیت لازم است.

دانلود کتاب اطلس خون شناسی

دسته بندی : جزوات دانشگاهی ، گروه علوم پزشکی تاریخ : پنج شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶

اطلس خون شناسی
در خون شناسی یا هماتولوژی به مطالعه یاخته های خونی، انعقاد خون و فرآیند خون سازی پرداخته می شود. خون شناسی با رشته های مختلف پزشکی و علوم پایه از جمله ایمنی شناسی، ژنتیک مولکولی و ژنتیک پزشکی و انسانی ارتباط نزدیکی دارد.

کتاب حاضر توسط جناب آقای علی اصغر صفری فرد، کارشناس ارشد خون شناسی و بانک خون تهیه و گرداوری شده که به دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی تقدیم می شود. هم اکنون می توانید این کتاب را به صورت رایگان دریافت و مطالعه نمائیذ.

دانلود کتاب سلطان مار

دسته بندی : ادبیات ، نمایشنامه و فیلمنامه تاریخ : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶

سلطان مار

نمایشنامه سلطان مار داستانی است طنز گونه از زندگی شاه و وزیری که فرزند ندارند. به پیشنهاد درویشی از درختی که باغ آن توسط دیوها محافظت می شود، دو سیب سفید و قرمز چیده و به همسرانشان میدهند تا صاحب فرزند شوند. پسر شاه به صورت مار متولد می شود. شاه با شنیدن این خبر به پیشنهاد وزیر خودکشی می کند و مقام او به طور موقت به وزیر واگذار می شود …

دانلود کتاب تاریخ مشروطه ایران جلد اول

دسته بندی : تاریخ ، علوم انسانی تاریخ : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶
پست ویژه

کتاب تاریخ مشروطه ایران

گرچه بیش از ۷۸ سال از انقلاب مشروطیت نمی گذرد با این وجود هیچ واقعه ای مانند آن با جعل و تحریف و ابهام روبرو نبوده است. همه نویسندگان و مورخانی که به نقل آن واقعه پرداخته اند از آن رو که خود در بین مشروطه خواهان بوده و یا تعلق فکری و سیاسی به آن دوره داشته اند به تعریف و تمجید از مشروطه خواهان برخاسته و مخالفان آن را همگی در یک صف قرار داده و با چماق اتهام، آن ها را مسئول همه پیامدهای ناگوار مشروطیت دانسته اند.

کتاب تاریخ مشروطه ایران از این امر مستثنی نیست و این عیب کلی در سرتاسرش دیده می شود. ولی امتیاز این کتاب آن است که نویسنده کوشیده تا مشاهدات و شنیده هایش را که در هنگام انقلاب جوان بالغی بوده و در جزبان کامل اخبار و رویدادهای دومین کانون انقلاب قرار داشته و بسیاری از سران انقلاب آذربایجان را از نزدیک می شناخته و به رفتار و کردار آنان و سهم هر یک در پیشبرد انقلاب واقف بوده، در کتابش بیاورد.

پست ویژه

#

خودباوری حقیقی، ارتباطی با آنچه در محیط حقیقی به دلیل شغل و موقعیت ما به وجود نمی آید. بلکه به واسطه باور درونی ما به ارزشمند بودن و لیاقت خوشبختی را داشتن شکل می گیرد. کتاب حاضر درواقع تنها به توضیح خودباوری می پردازد و ما را با آن آشنا می کند، چون اکثریت ما در درک و مفهوم خودباوری سالم دچار تناقص و بدفهمی هستیم، توصیه می شود برای شروع، این کتاب را مطالعه کنید.

رازهایی درمورد زنان

کتاب رازهایی درمورد زنان اثری است از نویسنده معروف آمریکایی باربارا دی آنجلیس که به درخواست کاربران سایت رزبوک به صورت رایگان برای دانلود قرار گرفته است. بارابارا دی آنجلیس در این کتاب می گوید :
این کتاب را برای شما و مرد زندگی تان نوشتم. چنین باور دارم که این کتاب، همانی است که زن ها همواره انتظار انتشار آن را می کشیدند. کتابی که می توانند به مرد زندگی شان هدیه دهند تا انها همه چیز را درباره زن ها بیاموزند.