رزبوک

فروردین ۱۳۹۶ - مرجع دانلود کتاب الکترونیکی

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
حضرت علی (ع): کسی که خود را با کتاب آرامش دهد، هیچ آرامشی را از دست نداده است.
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
دانلود کتاب صوتی جادوی طبیعت
00:00
00:00
کتاب های صوتی برگزیده

فرادرس

فرادرس

دانلود کتاب توفان یا هیولا اثر ژول ورن

دسته بندی : ادبیات ، رمان و داستان تاریخ : پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶

دانلود کتاب توفان یا هیولا اثر ژول ورن
خلاصه داستان توفان یا هیولا : کشتی فرانسوی سنت انوک که ناخدای آن بورکار نام دارد همراه با سرنشینان از جمله دکتر فیل هیول که پزشک کشتی است و استاد ژان ماری کابید ولن که حرفه او چلیک سازی است و هورتو معاون ناخدا و بقیه افسران و ملوانان برای صید نهنگ عازم اقیانوس ها و دریاهای متعدد می شوند …

دانلود کتاب جنگ دائم برای صلح دائم

دسته بندی : سیاسی ، علوم تاریخ : پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶

دانلود کتاب جنگ دائم برای صلح دائم
جنگ دائم برای صلح دائم اثر جنجال برانگیز گور ویدال می باشد و توسط شهلا اطیابی ترجمه شده است. این کتاب را هم اکنون می توانید به صورت رایگان دریافت کرده و مطالعه نمائید.

دانلود کتاب گریز با چادر

دسته بندی : ادبیات ، رمان و داستان تاریخ : پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶

دانلود کتاب گریز با چادر
کتاب گریز با چادر داستانی است از آلمان شرقی به آلمان غربی از راه افغانستان که توسط کرستین بک نوشته شده و امیر حسین اکبری آن را به فارسی برگردانده است. هم اکنون می توانید این کتاب را به صورت رایگان دریافت نموده و مطالعه نمائید.

دانلود کتاب آشنایی با فیزیولوژی فعالیت بدنی و ورزش

دسته بندی : آموزش ، ورزشی تاریخ : پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶

دانلود کتاب آشنایی با فیزیولوژی فعالیت بدنی و ورزش
فیزیولوژی ورزش به مطالعه چگونگی تغییرات ساختاری و کارکردی بدن به هنگام فعالیت های کوتاه مدت و درازمدت می پردازد. مفاهیم فیزیولوژی فعالیت بدنی را برای تمرین قهرمانان به کار می گیرند تا عملکرد ورزشی آنان پیشرفت کند. کتاب حاضر یکی از شاخه های این دانش نو، به نام فیزیولوژی ورزش، در سال ۱۹۹۴ تحریر شده است. نویسندگان آن نیز پژوهشگران نامداری در علوم ورزشی هستند که در این کتاب با زبانی ساده می کوشند تا جدیدترین یافته های پژوشی فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی را به همراه مبانی و کلیات این علم، در ساختاری منسجم و بدیع ارائه نمایند.

دانلود کتاب انهدام سیاسی

دسته بندی : تاریخی ، علوم تاریخ : پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶

دانلود کتاب انهدام سیاسی
انهدام سیاسی، فرآیندی است شامل فعالیت های متنوع اجتماعی، سیاسی و نظامی و هدف آن محور موجودیت سیاسی و ملی یک ملت و انکار خودمختاری آنان است. قتل، کشتار جمعی، از میان برداشتن رهبران و گروه زبده، تخریب تأسیسات عمومی و زیربناها، تصرف زمین ها، گرسنگی دادن، جدا سازی اجتماعی و سیاسی، باز آموزی و پاک سازی قومی، همه و همه ابزارهای عمدۀ دست یابی به این مقصودند.

 

نویسنده که خود فردی است اسرائیلی، کتاب انهدام سیاسی ضمن بیان سرگذشت آریل شارون و چگونگی رسیدن وی به مقام نخست وزیری اسرائیل در سال ۲۰۰۱ میلادی، عملکرد وی را به نقد کشیده و اوضاع اجتماعی اعراب فلسطینی و نسل کشی فلسطینی ها را بیان و تحلیل نموده همچنین عوامل اصلی و زمینه‌ساز شرایط کنونی دولت اسرائیل و جامعه ی یهود را بررسی کرده است.

دانلود کتاب دموکراسی و حقوق بشر

دسته بندی : سیاسی ، علوم تاریخ : پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶

دانلود کتاب دموکراسی و حقوق بشر
کتاب حاضر رویکرد جدیدی به دموکراسی و حقوق بشر است که به سه بخش اصلی تقسیم شده است :

بخش اول بعضی از شرایط دموکراسی بررسی می شود. مضمون اصلی این بخش ویژگی هایی است که از لحاظ تاریخی ضرورتشان برای دموکراسی در سطح دولت مدرن ثابت شده، موجب محدود شدن آن نیز بوده است. بخش دوم با تاکید بر حقوق اقتصادی و اجتماعی در برنامه حقوق بشر بحث می شود. بخش سوم ایده ی سنجش دموکراتیک به منزله ابزاری انتقادی مطرح می شود که به کمک آن شهروندان می توانند کیفیت دموکراسی های خود را ارزیابی و مشخص کنند که در چه زمینه هایی می توان آن ها را بهبود بخشید.

دانلود کتاب آثار الحق – جلد دوم

دسته بندی : علوم ، فلسفی تاریخ : پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶

دانلود کتاب آثار الحق - جلد اول
کتاب آثار الحق جلد دوم سلسله گفتارهایی است که توسط دو تن از شاگردان استاد یادداشت شده است که شامل دو بخش اصلی می شود. بخش اول بیانگر دیدگاه یک شاگرد مبتدی است که شرح می دهد چگونه استاد با گفتارهای موثر و روشن به زبان ساده و پدرانه، شاگرد را گام به گام تربیت می نمود و رشد می داد. بخش دوم مجموعه یادداشت هایی است مربوط به جلسات رسمی که استاد در آن برای عموم صحبت کرده اند.

دانلود کتاب آثار الحق – جلد اول

دسته بندی : علوم ، فلسفی تاریخ : پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶

دانلود کتاب آثار الحق - جلد اول
کتاب حاضر، ویراست جدید آثار الحق جلد اول است. مطالب این کتاب، بخشی از یادداشت هایی است که دکتر بهرام الهی از گفتارهای پدرش، نور علی الهی گردآوری کرده است. کتاب آثار الحق کتابی است عرفانی – اخلاقی و سرشار از تجربیات معنوی که با زبانی ساده مسائل و مشکلات معنوی انسان را بر می شکافد و راهگشای کسانی است که در راه معرفت به نفس گام بر می دارند.

دانلود کتاب آناتومی قدرت

دسته بندی : اجتماعی ، علوم تاریخ : پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶

دانلود کتاب آناتومی قدرت
کمتر واژه ای همانند قدرت است که این همه به کار گرفته شود و برای تأمل در مورد معنی آن نیازی احساس نشود؛ در همه ی اعصار زندگی بشر به همین صورت بوده است. در متون مقدس، این کلمه به همراه سلطنت و عظمت در شمار مناقب نهایی منتسب به قادر متعال مذکور بود؛ هنوز هم میلیون ها تن همه روزه چنین شهادت می دهند. برتراند راسل سرانجام به این اندیشه رسید که قدرت، همراه با عظمت، برترین آرزوی نوع بشر و بزرگترین پاداش او بوده و هست.

دانلود کتاب آموزش انرژی درمانی

دسته بندی : آموزش ، متفرقه تاریخ : پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶

دانلود کتاب آموزش انرژی درمانی
انرژِی نقش موثری در پیشگیری و درمان بیماری ها، حفظ و تقویت سلامتی، جلوگیری از پیری زودرس و افزایش طول مدت حبات بازی می کند. روشی که در این کتاب آمده می تواند تاثیرات ویژه و منحصر به فردی در درمان بیماری های مزمن و صعب العلاج بگذارد و به همین دلیل است که در زمان های قدیم از چی کنگ به عنوان روشی برای کاهش بیماری ها و افزایش طول زندگی نام برده می شد.

 

کنترل فردی انرژی درمانی، روشی است برای کنترل اعمال بدن و تمرین آن که عمدتاً بستگی به قوه ابتکار ذهنی پزشک یا شخص درمانگر دارد. علم انرژی تاکید زیادی بر روی کاربرد نیروی چی دارد. نیروی چی در واقع نیروی درونی و انرژی نهفته شده در درون انسان است که در صورت کنترل و بکارگیری آن می توان اعمال شگفت آوری را انجام داد.