رزبوک

اردیبهشت ۱۳۹۶ - مرجع دانلود کتاب الکترونیکی

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
حضرت علی (ع): کسی که خود را با کتاب آرامش دهد، هیچ آرامشی را از دست نداده است.
پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶
دانلود کتاب صوتی جادوی طبیعت
00:00
00:00
کتاب های صوتی برگزیده

فرادرس

دانلود رایگان کتاب راهنمای امنیت فناوری اطلاعات
راهنمای امنیت فناوری اطلاعات پس از درک ضرورت پرداختن به موضوع امنیت، به سفارش بانک جهانی و توسط گروه infoDev (یکی از زیر مجموعه های بانک جهانی) و به عنوان تلاشی برای ارتقای سطح امنیت فناوری اطلاعات در کشورهای عضو در این نهاد بین المللی تدوین و برای اولین بار در اجلاس نخست سران جامعه اطلاعاتی (WSIS) در سوئیس، در دسامبر سال ۲۰۰۳ میان شرکت کنندگان توزیع شد. محتویات این کتاب حاصل بررسی کتاب ها، مقالات، رساله ها، و مستندات تخصصی زیادی از کارشناسان و متخصصین این حوزه در سراسر دنیا است.

دانلود کتاب زندگی لئو تولستوی

دسته بندی : ادبیات ، زندگینامه و سفرنامه تاریخ : پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

دانلود کتاب زندگی لئو تولستوی
تولستوی از فعالان سیاسی و اجتماعی و نویسنده ی روسی بود. وی از نویسندگان نامی تاریخ معاصر روسیه به شمار می آید. رمان های جنگ و صلح و آنا کارنینا تولستوی از با ارزش ترین های ادبیات داستانی جهان هستند. لئو در روسیه بسیار محبوب است و سکه طلای یادبود به احترام وی ضرب شده است. لئو در زمان حیاتش شهرت و محبوبیتی جهانی داشت ولی به سادگی زندگی می کرد. نامش در زبان انگلیسی معمولا بصورت لئو تولستوی نوشته می‌شود.

دانلود کتاب جهانی که من می شناسم اثر برتراند راسل

دسته بندی : علوم ، فلسفی تاریخ : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

دانلود کتاب جهانی که من می شناسم اثر برتراند راسل
کتاب جهانی که من می شناسم حاصل مصاحبه ای با برتراند راسل است و شاید یکی از بهترین تفسیرها از عقاید وی باشد در سال ۱۳۴۵ توسط انتشارات امیرکبیر به چاپ رسیده است. کتاب حاضر نسخه الکترونیکی آن است که با تنظیمی جدید و تغییراتی جزئی در برخی عبارات با حفظ اصل امانت در سال ۱۳۷۸ با هدف آزادی اندیشه و ارتقاء آگاهی عمومی به صورت رایگان منتشر شده است. هم اکنون می توانید این کتاب را به صورت رایگان دریافت نموده و مطالعه نمائید.

دانلود کتاب ازدواج دائم و ازدواج موقت از دیدگاه اسلام

دسته بندی : ازدواج ، عمومی تاریخ : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

دانلود کتاب ازدواج دائم و ازدواج موقت از دیدگاه اسلام
کتاب حاضر که در مورد ازدواج دائم و ازدواج موقت از نظر قرآن و اخبار و احادیث در احکام و ارکان و شرایط و مشخصات و ثواب آن به وضوح سخن گفته شده است امید است خانواده های محترم با متعادل نمودن مهریه و سبک کردن هزینه ی ازدواج و با حذف تشریفات زاید و از میان بردن بلند پروازی ها و تظاهر و ریا و فخر فروشی که مخالف روح اسلام است به ازدواج ها قوت دهند تا با کمال سادگی و بی تشریفاتی از موانع تحمیلی در راه اقدام به ازدواج برطرف شود.

دانلود رایگان کتاب دیوان اشعار ایرج میرزا

دسته بندی : ادبیات ، رمان و داستان تاریخ : دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

دانلود رایگان کتاب دیوان اشعار ایرج میرزا
ایرج میرزا ملقب به جلال‌ الممالک، از دسته شاعران برجسته ی ایرانی در دوران مشروطیت و از پیشگامان تجدد در ادبیات فارسی بود. وی در ساختارهای گوناگون شعر سروده و با ارزش ترین اشعارش مضامین اجتماعی، انتقادی، احساسی و تربیتی دارند. اشعارش ساده و روان و اغلب شامل واژه ها و گفتارهای عامیانه است و اشعارش از جمله اشعار اثر گذار بر شعر دوره مشروطیت بود.

دانلود کتاب توان بی پایان

دسته بندی : روانشناسی ، علوم تاریخ : جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

دانلود کتاب توان بی پایان
رمز موفقیت، در برخورداری از هوش و ذکاوت، یا شانس و اقبال نیست، بلکه در توانائی و مهارت در عمل است. کتاب توان بی پایان به شما می آموزد که چگونه محدودیت های ساخته ذهن خویش را از میان ببرید، احساساتتان را نسبت به خود تغییر دهید؛ رمز تسلط بر اعمال خود را بیابید و در نتیجه دنیای خود را کشف کنید.

شما با استفاده از فن «ان، ال، پی» می توانید از بیشترین توانائی های جسمی و روانی که در اعماق وجودتان دست نخورده باقی مانده استفاده کنید و به عالی ترین سطح توانائی خویش برسید.

دانلود کتاب سفرنامه ناصر الدین شاه

دسته بندی : ادبیات ، زندگینامه و سفرنامه تاریخ : جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

دانلود کتاب سفرنامه ناصر الدین شاه
ناصر الدین شاه قاجار که قبل از پادشاهی ناصر الدین میرزا خوانده می شد، معروف به “قبله ی عالم”، “سلطان صاحبقران” و بعدها “شاه شهید”، چهارمین شاه از دودمان قاجار ایران بود. طولانی ترین دوره پادشاهی در میان دودمان قاجار از آن اوست. همچنین وی نخستین پادشاه ایران بود که خاطرات خود را نوشت.

دانلود کتاب مجموعه مقالات سئو 2017 - جلد اول
کتاب حاضر که شامل مجموعه ای از مقالات است سئو را در سال ۲۰۱۷ خدمت شما عزیزان آموزش می دهد. فهرست این آموزش به قرار زیر است :

– هفت راز حرفه ای مقاله نویسی سئو
– آیا تبلیغات در تلگرام تاثیری بر سئوی سایت دارد؟
– تخصص یا تکنولوژی: انتخاب راه حل مناسب برای سئو
– هفت دروغی که برخی از متخصصان سئو به شما می گویند
– پنج دلیل برای استفاده فوری از AMP در سایت و وبلاگ
– روند سئو در سال ۲۰۱۷
– چگونه از پست های انجمن های گفتگو برای تقویت سئو استفاده کنیم
– هفت دلیل برای آنکه سئوی سایت و وبلاگتان را به متخصص سئو بسپارید

دانلود کتاب اثر مرکب

دسته بندی : روانشناسی ، علوم تاریخ : پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

دانلود کتاب اثر مرکب
هیچ حیله و اغراقی در کار نیست. این کتاب تنها حاوی حقایق است و این که چگونه موفقیت را کسب کنید. این کتاب شامل اصولی برای به دست آوردن موفقیت است. اثر مرکب شامل عصاره ای است که جویندگان موفقیت نیاز دارند بدانند و به آن ها عمل کنند. پس از به دست آوردن مهارت در این ها، موفقیت های خارق العاده ای کسب خواهند کرد.

 

در این کتاب مطالعه خواهید کرد :
– چگونه می توان همیشه برنده بود. بهترین استراتژی برای به دست آوردن هر هدف و پیروز شدن در هر رقابتی، حتی اگر رقیبان شما باهوش تر و مجرب تر باشند، چیست؟
– ریشه کردن عادت های بد شما را از مسیر موفقیت خارج می کنند.
– ایجاد انضباط برای دستیابی به موفقیت های بزرگ.
– کلید های مهم ایجاد انگیزش؛ چگونه خود را ترغیب به انجام کارهایی کنید که تمایلی به انجام آن ها ندارید.
به تسخیر درآوردن نیروی تکانش : اگر آن را به دست آورید، هرگز متوقف نخواهید شد!
و …

دانلود کتاب فقط شش ثانیه برای استخدام زمان دارید

دسته بندی : اقتصادی ، علوم تاریخ : پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

دانلود کتاب فقط شش ثانیه برای استخدام زمان دارید
ممکن است ۶ ثانیه هم فرصت نداشته باشید! ولی، نگران نباشید. برای به نمایش گذاشتن قابلیت ها‌یتان، چه در یک رزومه و چه در یک مصاحبه استخدامی، شاید بیشتر از این زمان هم نیازی نداشته باشید. به این فکر کنید که بسیاری از رکوردهای جهانی در ورزش مانند وزنه برداری، تیر‌اندازی، پرتاب نیزه و دیسک، انواع پرش ها و … در زمانی کوتاه تر از شش ثانیه شکسته می شوند.

 

ولی باید به این نکته ظریف توجه داشت که درست است یک قهرمان وزنه برداری در شش ثانیه رکورد جهان یا المپیک را میزند، اما تمام کارش در همین چند ثانیه نبوده است. او جداقل چهار سال و به بیانی دیگر، تمام عمرش را برای این چند ثانیه تلاش کرده است. این چند ثانیه، فرصتی است که او حاصل زحماتش را درو کند. برای اینکه که بفهمید در این ثانیه های مهم و ارزشمند، چه بگویید و چه نگویید، صفحات این کتاب را ورق بزنید و مطالعه مقاله های این کتاب را شروع کنید.