رزبوک

شهریور ۱۳۹۶ - مرجع دانلود کتاب الکترونیکی

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
حضرت علی (ع): کسی که خود را با کتاب آرامش دهد، هیچ آرامشی را از دست نداده است.
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
دانلود کتاب صوتی جادوی طبیعت
00:00
00:00
کتاب های صوتی برگزیده

فرادرس

دانلود کتاب آرامش اثر استر و جری هیکس

دسته بندی : علوم تاریخ : چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

کتاب آرامش
در سفر اسرار آمیز زندگیمان دائماً به دنبال پاسخی برای سوالاتمان هستیم. ما همیشه می خواهیم کنترل زندگیمان را بدست بگیریم. اما نمی دانیم چگونه باید این کار را انجام دهیم. ما همیشه می خواهیم ترسهایمان را، از کوچک ترین آنها در مورد بدن و روابط نزدیک مان تا بزرگترین آنها در مورد مرگ، حکومت و جهان و حتی ترسهایی که در مورد زندگی در سیارات دیگر داریم، از بین ببریم.

 

کتاب آرامش اثر استر و جری هیکس همه ترسها را از بین می برد. ترسها و نگرانیهای ما، هر چه باشند، آبراهام نه تنها پاسخی برای آنها دارد، بلکه دستورالعملهای آسانی ارائه می دهد تا بتوانید فراتر از آن ترسها یا مشکلات گام بردارید و لذتهای زندگی را تجربه کنید. همچنین این کتاب اعتماد به نقس تان را چنان بالا می برد که احساس خواهید کرد ابزار نامحدودی در دست دارید که به کمک آن می توانید در هر موقعیتی که پیش می آید موثر عمل کنید. در اثر این اعتماد به نفس، شما متوجه می شوید که هر کاری را می توانید انجام دهید.

دانلود کتاب کامپیوتر رو چکش بزن

دسته بندی : کامپیوتر و اینترنت تاریخ : دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶

کتاب کامپیوتر رو چکش بزن
⇐ اگر می خواهید در کامپیوتر موفق باشید!
⇐اگر می خواهید سریع کامپیوتر را یاد بگیرید!
⇐اگر می خواهید کارهای کامپیوتری را خودتان انجام دهید!
⇐اگر می خواهید علم کامپیوتر خود را افزایش دهید!
کتاب پیش رو می تواند یک منبع خوب برای یادگیری این اگرها باشد.

 

یادگیری علم کامپیوتر باعث تغییر دنیا شد و علمی که به گفته اکثر دانشمندان یکی از ضروریات همه انسان ها و ندانستن آن نشان از بی سوادی هست یک امر کاملاً ضروری و واجب می باشد.

 

بسیار مهم است که فراگیری این علم از همان ابتدای نوجوانی و در ایام تحصیل در تمامی مراکز آموزشی صورت گیرد اما یادگیری کامپیوتر همیشه برای غالب نوجوانان و دانش آموزان سخت و یا غیرممکن بوده است و بعد از مدتی یادگیری آن دلسرد شده و آن را کنار می گذراند. اما این کتاب با بیانی روان، آسان و از همه مهم تر قابل فهم به شما کامپیوتر را به گونه ای آموزش می دهد که با خواندن چندین صفحه از آن مشتاق مطالعه بیشتر و یادگیری بیشتر می شوید. کتاب کامپیوتر رو چکش بزن یک منبع عالی برای نوجوانانی هست که می خواهند کامپیوتر را سریع فرابگیرند و کارهای علمی و تحقیقاتی خود را با آن انجام دهند.