رزبوک

آبان ۱۳۹۶ - مرجع دانلود کتاب الکترونیکی

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
حضرت علی (ع): کسی که خود را با کتاب آرامش دهد، هیچ آرامشی را از دست نداده است.
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
دانلود کتاب صوتی جادوی طبیعت
00:00
00:00
کتاب های صوتی برگزیده

فرادرس

فرادرس

دانلود کتاب هنر و زیبایی شناسی اثر آرتور شوپنهاور

دسته بندی : علوم ، فلسفی تاریخ : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶

کتاب هنر و زیبایی شناسی
کتاب حاضر شرح فلسفه زیبایی شناسی از دید شوپنهاور است که ترجمه کتاب سوم از کتاب های چهارگانه اثر مشهور شوپنهاور موسوم به “جهان همچون بازنمود و همچون اراده” می باشد. هم اکنون می توانید این اثر را به صورت رایگان از رزبوک دریافت و مطالعه نمایید.

دانلود کتاب سرنوشت یک زن اثر آرتور هیلی

دسته بندی : ادبیات ، رمان و داستان تاریخ : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶

کتاب سرنوشت یک زن
شخصیت اصلی “رمان سرنوشت یک زن” دختر جوانی است به نام سلیا که برای شرکتهای دارویی به کار بازاریابی مشغول است. سلیا به سبب اعتماد به نفس بالایی که دارد به بالاترین مقام داروسازی شرکت می‌رسد. شخصیت فرعی داستان نیز معلمی پاک باخته است که به خاطر علاقه بسیار به شغل معلمی ساعتها در گوشه آزمایشگاه به کار تحقیقاتی خویش ادامه میدهد. در بخش درجه یک هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ که نیم ساعت قبل لندن را ترک کرده بود دکتر جردن دست زنش را در دست گرفت و به او گفت نگران نباش شاید اتفاقی نیفتد و چیزی نباشد. زنش جمله او را اصلاح کرد و گفت حتما اتفاقی خواهد افتاد …

کتاب خام خواری
توضیحات نویسنده :
در کتاب خام خواری فلسفه تغذیه و تندرستی شما با علل اصلی کلیه بیماری ها و راه نجات از آنها آشنا می شوید. از این به بعد دیگر هیچ کس احتیاج به پزشک، بیمارستان و دارو ندارد. اگر شما بیمار نیستید با تغییر دادن عادت تغذیه ای یعنی با مبادله نمودن یک بشقاب غذای مرده با یک بشقاب غذای زنده تا آخر عمر طولانی خود ابدا بیمار نخواهید شد و اگر بیمار هستید از این بیماری خیلی زود نجات خواهید یافت. این حقیقت بطور قطع ثابت شده و ده ها هزار افراد بشر در نتیجه عملی نمودن دستورات این کتاب در همه جای دنیا از بیماری های صعب العلاج نجات پیدا کرده اند.

کتاب سوء تفاهم
سوء تفاهم، دومین نمایش‌نامه آلبر کامو در مسافرخانه ای در قلب چکسلواکی میگذرد که دو زن مدیریت میکنند؛ مادری پیر و دخترش مارتا. در شروع نمایشنامه آن دو مشغول صحبت درمورد ورود مسافری تازه هستند که میخواهند او را با دارو مسموم و همان شب در دریاچه سد غرقش کنند، درست همانگونه که با مسافران قبل از او کرده‌اند. گرچه هویت مسافر بر تماشاگران روشن است، مادر پیر و دخترش او را به جا نمی آورند. او در اصل فرزند مادر و برادر دختر است که ۲۰ سال پیش پسری ولنگار بوده و خانه و کاشانه اش را ترک کرده است …

کتاب وصیتنامه اسپانیایی
وصیتنامه اسپانیایی اثری است از آرتور کستلر، وی در این اثر وقایع جنگ داخلی اسپانیا در زمان تصرف شهر مالاگا از سوی شورشیان سلطنت طلب و جریان بازداشت خود توسط آنان را تشریح می کند و از خاطرات و روز نوشت های خود در سلول انفرادی زندان شهر سویل مینویسد. نسخه دیگری از این کتاب در سال ۱۹۴۲ با عنوان گفتگو با مرگ منتشر شده است.

دانلود رایگان کتاب رهرو راه موفقیت

دسته بندی : روانشناسی ، علوم تاریخ : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

کتاب رهرو راه موفقیت
شاید خیلی از افراد در این فکر باشند که موفقیت یک شبه بدست می آید یا اینکه مسیر رسیدن به اهداف و خواسته ها همیشه هموار و بدون فراز و نشیب است. دوستان عزیز اگر برای رسیدن به اهداف تسلیم شوی و بهانه بیاوری مطمئن باش که هیچوقت به اهدافت نمی رسی ولی اگر تصورت این باشد که همه ی سختی ها و مشکلات برای رشد و پیشرفت هستن مطمئنا با قدرت بیشتری می توانی با آنها روبرو شوی. برای رسیدن به موفقیت و قدم گذاشتن در راه موفقیت، نیازمند آن هستید که شجاعت و خودباوری داشته باشید.

دانلود کتاب قلب روح آگاهی احساسی

دسته بندی : روانشناسی ، علوم تاریخ : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶

کتاب قلب روح
با آگاهی احساسی، به معنای آگاه شدن از تمام آنچه احساس می کنیم، در هر لحظه، درد زیادی را تجربه خواهیم کرد. آگاه شدن از احساساتمان یعنی آگاه شدن به درد، کاری است دشوار، پر فراز و نشیب و ناخوشایند. البته سودمندتر از آن است که بیشتر ما تصورش را بکنیم. زیرا برای بیشتر ما، تصور یک زندگی رها از اجبارها، تعلقات خاطر، تردیدها و عادات بد، ممکن نیست. زندگی که با قلبی نیرومند و رها از دلبستگی به نتیجه، تداوم می یابد.

 

گزینه ی دیگر که به جای آگاه شدن از احساساتتان می توانید انتخاب کنید، این است که به پنهان کردن دردی که ممکن است هنوز احساس نکنید ادامه دهید. وقتی چنین کاری می کنید این درد به شکل های غیر منتظره ای پدیدار می شود. این گزینه دیگر جوایگو نیست. گونه ی ما در معرض یک تغییر بی سابقه است. هدف جدید، پیشرفت روحی است. نوعی آگاهی در میلیون ها نفر از انسان ها پدیدار می شود. آگاهی به این که ما چیزی بیش از بدن ها و ذهن ها و فراتز از آنزیم ها و مولکول ها هستیم و این که وجود هر یک از ما بیش از یک ظهور موقتی در جهان است.

 

این آگاهی در حال تغییر تجربه ی بشر بوده و عزمی راسخ برای کشف تمامی جلوه های آگاهی و ترویج نمودهای سودمندتر را برای زندگی موجب می شود. این تجربیات نوین جایگزین فرآیند ذهنی دفن احساسات دردناک است که نیازمند آگاهی احساسی است.

کتاب پایان یک عمر
خون ویلی لومان در بدن های ما نیز می جوشد. داستان پیشه وری که برای فرزندانش آرزوهای فراوان داشت و نمی توانست راه رسیدن بدان آرزوها دریابد، کسی که در اثر تربیتش پسرانش نیز موجوداتی ایدآلی بار آمدند سرانجام در اندوه رسیدن به آرزوهایش قربانی شد. داستانی چنین با سرگذشت بسیاری از ما شباهت فراوان دارد. و به همین جهت این اثر یکی از شاهکارهای بزرگ تئاتر آمریکا می باشد.

نمایشنامه مرگ پیشه ور دارای جلال و شکوه غیر قابل انکار یک درام عالی می باشد که در تاریخ دهم فوریه ۱۹۴۹ برای نخستین بار بر روی صحنه ی تئاتر موروسکوی نیویورک آورده شده است.

کتاب رازهایی درباره مردان
باربارا دی آنجلیس این چنین بیان میکند: بسیار مشاهده شده که برای تغییر مردان زندگی مان، اغلب از یاد می بریم که خود چگونه تغییر کنیم. در کتاب رازهایی درباره مردان تکنیک هایی ارائه شده که می توانید تمامی آنها را به کار ببندید. چرا که همگی آن ها تاثیر گذار هستند. این تمرینات را با تعداد بسیاری از زنان در میان گذاشته ام و خود نیز هر روز همگی آن ها را در زندگی شخصی ام بکار می برم. مجبور نیستید همه ی لیست ها را به یک دفعه انجام دهید. می توانید هر بار تنها چند صفحه از کتاب را مطالعه و روی تمرینات و روش های ارائه شده در همان چند صفحه کار کنید.

آموزش وردپرس
با توجه به اهمیت داشتن فعالیتی پویا در فضای مجازی، افراد بسیاری در تلاش هستند تا یک کسب و کار اینترنتی را برای خود راه اندازی کنند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید و دانش لازم را برای را اندازی سایت ندارید و نمی دانید که باید چه کنید و از کجا شروع کنید، ما به شما عزیزان وردپرس را پیشنهاد می کنیم.

 

wordpress یک نرم افزار مبتنی بر وب است که کاملا رایگان و برای همگان قابل دسترسی می باشد. وردپرس دارای هسته ای قدرتمند است و پیشروترین نرم افزار در زمینه راه اندازی یک وبلاگ به شمار می رود. این سیستم مدیریتی با زبان برنامه نویسی محبوب و قدرتمند PHP نوشته شده و از قدرت MySQL استفاده می کند. وردپرس یک نرم افزار متن باز بوده و بر مبنای اجازه نامه GPL منتشر می شود.