رزبوک

دانلود کتاب مجموعه قوانین و مقررات فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
حضرت علی (ع): کسی که خود را با کتاب آرامش دهد، هیچ آرامشی را از دست نداده است.
دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
دانلود کتاب صوتی راز اثر راندا برن
پخش آنلاین دانلود کتاب صوتی راز اثر راندا برن بازدید : 251 views مشاهده
00:00
00:00

فرادرس

فرادرس

دانلود کتاب مجموعه قوانین و مقررات فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران
امروزه فناوری و ارتباطات، به یکی از مباحث اصلی جمهوری اسلامی ایران تبدیل گشته و با سایه افکندن این فناوری بر تمامی شئون زندگی مردم، مسائل و چالش های مختلف حقوقی را پدید آورده است. در این راستا با توجه به جدید بودن مباحث و تنوع قوانین و مقررات مرتبط، در پایان برنامه سوم توسعه و آغاز برنامه چهارم توسعه این نیاز احساس گردید که مجموعه ای مشتمل بر قوانین، مصوبات و آیین نامه های اجرایی مرتبط با توسعه فناوری اطّلاعات و ارتباطات تدوین گردد.

بر این اساس، قوانین، آیین نامه های اجرایی، تصویبنامه های هیئت وزیران، مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی اداری، بخشنامه های سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و شورای عالی اطّلاع رسانی از بعد از انقلاب اسلامی تاکنون، گردآوری، تدوین و تنقیح حقوقی گردید و موارد اصلاحی به شرح متن اعمال و متن قوانین برای دقت بیشتر و حفظ ارزش حقوقی با متن روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران تطبیق گردید. که نتیجه آن کتاب مجموعه قوانین و مقررات فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران شد که شامل سه بخش و دو پیوست می باشد،

 

در بخش اول، رهنمودهای مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری در خصوص سیاستهای کلی نظام در امر اطّلاع رسانی ، قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی، تصویبنامه های هیئت وزیران، مصوب ات شورای عالی انقلاب فرهنگی، مصوبات شورای عالی اداری، بخشنامه های سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، شورای عالی انفورماتیک و دستورالعملها و آیین نامه های وزارت ارتباطات و فنّاوری اطّلاعات، در فصول مختلف ارائه گردیده است.

 

در بخش دوم بخشنامه های مرتبط با تحقق دولت الکترونیک بالغ بر بیست بخشنامه با تفکیک موضوعی و در بخش سوم ، وظایف و سازمان کار دبیرخانه شورای عالی اطّلاع رسانی، صورتجلسات شورای عالی اطّلاع رسانی، عملکرد و تعاریف کمیسیونهای تخصصی مدون شده است.

 

مشخصات کتاب :
عنوان : مجموعه قوانین و مقررات فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران
نویسندگان : نصرالله جهانگرد و خسرو سلجوقی
موضوع : کامپیوتر و اینترنت
سال انتشار : ۱۳۸۳
تعداد صفحات : ۸۰۸
وضعیت حقوقی : آزاد
زبان : فارسی
فرمت : PDF
منبع : رزبوک

کانال رسمی رزبوک
34 views مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : ۰ - در انتظار بررسی : 0
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.